Välkommen till Tryckerivägen 1. Om du har vägarna förbi Falkenberg, så hälsa gärna på. Vi bjuder på en rundvisning i en av Sveriges modernaste produktionsanläggningar, bjuder på en kopp kaffe och lyssnar på vad du behöver hjälp med.

Marknad

Hans Karlsson

Marknadschef/ Key Account Manager
Tel: 0346-71 44 09
Mobil: 0705-514 075
hans.karlsson@falkgraphic.se

David Sonfalk

Key Account Manager
Tel: 0346-71 44 19
Mobil: 0705-574 009
david.sonfalk@falkgraphic.se

Linda Mård

Key Account Manager
Tel: 0346-71 44 11
Mobil: 0701-906 490
linda.mard@falkgraphic.se

Magnus Kaudern

Key Account Manager - Sverige/ Norge
Tel: 0346-71 44 06
Mobil: 0703-878 764
magnus.kaudern@falkgraphic.se

Marcus Andersson

Ansvarig, idé och grafisk formgivning
Tel: 0346-71 44 21
Mobil: 0703-156 578
marcus.andersson@falkgraphic.se

Marknad - Produktionsledare

Martin Blomqvist

Produktionsledare
Tel: 0346-71 44 07
Mobil: 0705-564 075
martin.blomqvist@falkgraphic.se

Magnus Svensson

Produktionsledare
Tel: 0346-71 44 08
Mobil: 0703-587 575
magnus.svensson@falkgraphic.se

Kontor

Mattias Sturesson

Inköpsansvarig
Tel: 0346-71 44 02
Mobil: 0705-574 075
mattias.sturesson@falkgraphic.se

Jörgen Lind

Tryckerichef
Tel: 0346-71 44 04
Mobil: 0705-574 094
jorgen.lind@falkgraphic.se

Lars G Andersson

VD
Tel: 0430-161 46
Mobil: 0768-725 505
larsg.andersson@ruter.se

Magnus Falk

Ekonomichef/controller
Tel: 0346-71 44 15
Mobil: 0708-217 044
magnus.falkl@falkgraphic.se

Erika Enhol

Ekonomi / Reception
Tel: 0346 - 71 44 00
Mobil:
erika.enhol@falkgraphic.se

Prepress

Hasse Nilsson

Planering / Bildretusch / Dokumenthantering
Tel: 0346-71 44 14
Mobil:
hasse@falkgraphic.se

Linnea Ericsson

Printfiler / Adresser / CTP
Tel: 0346-71 44 17
Mobil:
linnea.ericsson@falkgraphic.se

Press

Jan-Bertil Johansson

Förman / Rulltryck
Tel: 0346 - 71 44 24
Mobil:
jan.b.johansson@falkgraphic.se

Johan Andersson

Förman / Ark
Tel: 0346 - 71 44 23
Mobil:

Kenneth Syréhn

Rulltryck
Tel: 0346 - 71 44 24
Mobil:

Kristoffer Andersson

Rulltryck
Tel: 0346 - 71 44 24
Mobil:

Ola Gustafsson

Rull / Arktryck
Tel: 0346 - 71 44 24
Mobil:

Pether Almbecker

Rull / Arktryck
Tel: 0346 - 71 44 24
Mobil:

Jakob Nordin

Arktryck
Tel: 0346 - 71 44 23
Mobil:

Postpress

Liselotte Bengtsson

Team leader
Tel: 0346 - 71 44 04
Mobil:
lotta@falkgraphic.se

Leif-Arne Svensson


Tel: 0346 - 71 44 00
Mobil:

Thomas Karlsson


Tel: 0346 - 71 44 00
Mobil:

Inga Paulauskaite


Tel: 0346 - 71 44 00
Mobil:

Kim Orre


Tel: 0346 - 71 44 00
Mobil:

Peter Roos


Tel: 0346 - 71 44 00
Mobil:

Zakarias Svensson


Tel: 0346-71 44 00
Mobil:

Jessica Petersson


Tel: 0346-71 44 00
Mobil:

Tobias Memberger


Tel: 0346-71 44 00
Mobil:

Distribution

Mats Pettersson

Distribution
Tel: 0346-71 44 22
Mobil:
mats.pettersson@falkgraphic.se

Kenny Andersson

Distribution
Tel: 0346-71 44 18
Mobil: 0725-714 469
kenny.andersson@falkgraphic.se